/МҰҒАЛІМДЕР
МҰҒАЛІМДЕР 2019-10-10T04:34:17+00:00

Бигожаева Жанар Ахайдаровна

Директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары  қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі

Бекжанова  Роза Болатхановна

Умарова Нургуль Кадырбековна 

Директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары/бастауыш сынып мұғалімі

Жанабаева Кызылгуль Мырзановна

Директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары/информатика пәні мұғалімі

Анартаева Назира Мурасқызы

Директордың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары/ тарих пәнінің  мұғалімі

Нысанбаева Жанар Тастановна

Директордың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары, орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі

 

Абдрасылова Алтыншаш Садуахасовна

Физика пәні мұғалімі

 

Алдахаева Нурсулу Амангелдиевна

Еңбек пәні мұғалімі

 

Арымбекова Сауле Ергалиевна

Шет тілі пәні мұғалімі

 

Абдыкадырова Жанар Сейдалхановна

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

 

Аблаева Гаухар Абдушахметовна
Орыс сыныптарына қазақ тілі пәні мұғалімі
Айекеева Раушан Мухановна
Әлеуметтік педагог/Химия,биология пәні мұғалімі

 

Айтенова Несибели Жолдасовна
Орыс тілі әдебиет пәні мұғалімі

 

Алтынбек Закида Тәліпбайқызы
Мектеп алды даярлық тобының тәрбиешісі/ Коррекциялық түзету сабағы
Амрина Роза  (қосалқы жұмыс)
«Хор» үйірме жетекшісі
Анартаева Назира Мурасқызы
Тарих пәні мұғалімі

 

Ақбердиева Гүлмира Мақамбетжанқызы

Биология пәні мұғалімі

 

Аныкбаева Шолпан Есжияровна

Мектеп алды даярлық тобының тәрбиешісі

 

Аширбекова Гульзи Ауелбековна
Шет тілі пәні мұғалімі

 

Айтбай Маржан Нурболатқызы

Химия пәні мұғалімі

 

Амирсеитов Баглан Тасболатович

зертханашы/информатика пәнінің мұғалімі

Аймағанбет Ұлжан Қорғанбайқызы
Математика пәні мұғалімі
Әбішева Роза Әбілдақызы
Физика зертханашы пәні мұғалімі

 

Байнашева Гулнур Абубакировна
Бастауыш сынып мұғалімі
Марина Геннадьевна
Бастауыш сынып мұғалімі
Бейсенбекқызы Әсел
Тарих пәні мұғалімі
Багланбаева Айзада Мирановна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Бекжанова Роза Болатхановна
Бастауыш сынып мұғалімі
Ботабекова Гулмира Пернебековна                                           
Бастауыш сынып мұғалімі
Болгинбаева Айтгул Амангельдыкызы
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Бейсен Жұлдыз Бақытқызы
Шет тілі пәні мұғалімі

 

Балықбай Роза Есенбекқызы
Математика пәні мұғалімі

 

Варанкина Любовь Александровна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Байдыбекова Гульжазира Божбановна
Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі
Бектурсунова Айгерим Нурлановна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Байдасова Гулжан Абуталиевна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Базарова Айшабиби Серікбайқызы
Ұзартылған күн тобының тәрбиешісі

 

Джакупова Камила Колдановна
Шет тілі пәні мұғалімі

 

Джолдасова Гаухар  Абдрахимовна
Орыс тілі пәні мұғалімі
Досбенбетова Анара Шаймахановна
Математика пәні мұғалімі

 

Досматов Галымжан Джураевич
Математика пәні мұғалімі

 

Әбілдаева Әзиза Шубайқызы
Ұзартылған күн тобы тәрбиешісі

 

Әуес Мөлдір Мұхтарқызы
Математика пәні мұғалімі

 

Есалиева Гүлназ Сейітбекқызы
Шет тілі пәні мұғалімі

 

Ескараева Роза Нахыпбековна

Бастауыш сынып мұғалімі

Жуандыкова Дана Арыстанбековна
Қазақ тілі және әдебиет пәні мұғалімі

 

Жабаева Айгерим Аблайевна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Жарылкасынова Гульнур Насреддиновна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Жораева Дане Жаксиликовна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Жигитекова  Дана Талгатовна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Жусипова Акмарал  Абдыкайымовна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Жандарбекова Дамира Нурдуллаевна
Математика пәні мұғалімі

 

Зарипова Индира Даулетовна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Зулпыхарова Саиида Араловна
Шет тілі пәні мұғалімі

 

Ибрагимова Аксана Жамадиллаевна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Исаева Гульмира Атамұратқызы
Шет тілі пәні мұғалімі

 

Исламова Айгерим Бердихожаевна
Математика пәні мұғалімі

 

Калимбетов Пазилхан Бекмухамедович
Еңбек , сызу пәні мұғалімі

 

Калбаева Уразгул Райымжановна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Калмуратова Улжан Сарсенбековна
Ұзартылған күн тобы тәрбиешісі

 

Камбарова Акнур Кураловна
География пәні мұғалімі
Кітапхана меңгерушісі

 

Карабоева Розагул Хамзаевна
Шет тілі пәні мұғалімі

 

Каримова Жумакуль Косимбековна
Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

 

Касенова Фарида Мамбетовна
Биология пәні мұғалімі

 

Кашкинбекова Райхан Байбековна
Өзін-өзі тану пәні мұғалімі

 

Копбаева Аягуль Убайдуллаевна
информатика пәні мұғалімі

 

Косанбаева Айгерим Асилбековна
Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

 

Кузенбекова Гулзат Бексултановна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Кулжанова Раушан Елемесовна
География пәні мұғалімі

 

Кузенбекова Фариза Аймахановна
Өзін-өзі тану пәні мұғалімі

 

Кулумбетова Газиза Калдыбаевна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Кочкарова Айда Женисовна
Орыс тілі пәні мұғалімі

 

Кушербаева Сарагүль Жарылкагановна
 Педагог-Логопед
Орыс сыныптарына қазақ тілі пәні мұғалімі

 

Милешина Анна Михайловна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Мошкалова Гульнур Жолбарысовна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Мырзабекова Бибисара Зайдиновна
Еңбек пәні мұғалімі

 

Нуралимова Калампыр Айдархановна
Дене шынықтыру пәні мұғалімі

 

Мырзакулов Саги Маратжанұлы
Дене шынықтыру пәні мұғалімі

 

Молдагулова Гулбахар Кадиркуловна
Ұзартылған күн тобының тәрбиешісі

 

Нурпеисов Нариман Жумашевич (қосалқы жұмыс)
«Саттартану» үйірмесі

 

Огиенко Алла Владимировна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Нуржанова Эльмира Жандияровна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Ногайбекова Меруерт Токкуловна
Психолог
Пернебаева Асель Мухтаровна
Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

 

Прашова Жазира Кулбековна
Тарих пәні мұғалімі

 

Разакова Фируза Джумабековна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Райбеков Бауржан Муслимович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі

 

Рақым Ақтөре Есенбайұлы
Дене шынықтыру пәні мұғалімі

 

Рысбекова Мнайым Шардарбековна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Сабирова Гульбара Елемесовна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Сагинбекова Азия Адилкызы
Мектеп алды даярлық тобының тәрбиешісі

 

Садирмеков Асхат Калдарбекович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі

 

Сайлаубаева Гульмира Сейткуловна
Мектеп алды даярлық тобының тәрбиешісі

 

Самұрат Әсел Кенбабақызы
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Сатыбаева Жадра Бактияровна
Ағылшын тілі пәні мұғалімі

 

Светашова Лариса Павловна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Тайжанова Айгуль Турсынгалиевна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Тастанов Алмас Төлебайұлы
Дене шынықтыру пәні мұғалімі
Тобанов Амантай Оразбаевич
Дене шынықтыру пәні мұғалімі

 

Тоқбергенова Гүлшекер Сүлейменқызы
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Төлегенова Қаракөз Бейсенбекқызы
Шет тілі пәні мұғалімі

Туктибаева Улжан Актлеуовна

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

 

Тулебаев Ерболат Алматович
Дене шынықтыру пәні мұғалімі

 

Тунгишбаев Самат Турдыналиевич
Бастапқы әскери дайындық жөніндегі оқытушысы-ұйымдастырушы

 

Түнжарық Сауле Абілхасымқызы
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Тургинбаева Кулжанат  Абдраимовна
Информатика пәні мұғалімі

 

Тұранова Гүлнара Тұрғынқызы
Зертханашы/информатик

 

Тұрғанбекова Кенжекүл
Физика пәні мұғалімі

 

Тулбасиева Нургуль Кадыровна
Өзін-өзі тану пәні мұғалімі
Тәтенбекова Ақгүл Таңсыбекқызы
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Умарова Нургуль Кадырбековна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Уринтаева Динара Таниртаевна
Биология пәні мұғалімі

 

Усенова Жансауле Жолдасовна

Педагог-психолог

Утешова Гулдана Алимжановна
Химия және биология пәні мұғалімі

 

Шеримбаева Гулзат Сырлыбаевна

Зертханашы/физика

Сагинбеков Ержан Амирханович
Информатика пәні мұғалімі
Жабдықтау жөніндегі инженер

 

Райымбекова Айгул  Абдуовна
География пәні мұғалімі

 

Катишова Жанар Полатовна
Қазақ тілі пәні мұғалімі

 

Утемалиева Ғалиябану Скакқызы
Математика пәні мұғалімі

 

Исахан Мерей Меирманқызы
Ұзартылған күн тобы

 

Калмырзаева Кынакул Абдикадировна
Ұзартылған күн тобы тәрбиеші

 

Ахметова Назым Жанзахқызы
Ұзартылған күн тобының тәрбиешісі

 

Керимбаева Гулбану Нурланкызы
Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

 

Өмірзақ Сәбира Әмірбекқызы
Сызу бейнелеу өнері

 

Пірәлі Дана Қыдырәліқызы
Ұзартылған күн тобы

 

Байразова Зарема Абдикаримовна
Бастауыш сынып мұғалімі

 

Жақсылық Айгерім Бағланқызы
Химия пәні мұғалімі

 

Кенжеханова Индира Абди- Ахметовна
Қазақ тілі және әдебиет пәні мұғалімі

 

Айтимбетова Рита Сарыбековна
Орыс тілі және әдебиет пәні мұғалімі

 

Сарыбаева Меруерт Өмірханқызы
Дене шынықтыру пәні мұғалімі

 

Куандыкова Зайра Барлыбаевна
Орыс тілі және әдебиет пәні мұғалімі

 

Саттыбаева Улмекен Шарипбаевна
Орыс тілі және әдебиет пәні мұғалімі

 

Толегенова Бибигуль Менлибаевна
Тарих пәні мұғалімі

 

Тұрған Гүлжан Мейрамбекқызы
Биология кабинетінің зертханашысы/биолигия пәні мұғалімі

 

Шамитаева Жанар Ортаевна
орыс тілі және әдебиет пәні мұғалімі

 

Махамбетова Гульмира Елесбаевна
орыс тілі және әдебиет пәні мұғалімі

 

Мырзалиева Салтанат Темурқызы
Ұзартылған күн тобы

 

Алтынбаев Әділхан Маратұлы
Дене шынықтыру пәні мұғалімі 

 

Мұстафа Жансая Мыхтыбекқызы

Шет тілі пәні мұғалімі

 

Ахметова Назым Жанзахқызы

ұкт

Тагаева Гульбану Досымхановна
бастауыш
Темірәлі Ақбота Асқарқызы
тәлімгер
Манапова Динара Нуржанкызы
химия пәні мұғалімі
Иманбекова Оразгул
информатика  пәні мұғалімі
Ибраимова Балнұр Ергешбайқызы
информатика  пәні мұғалімі
Ермеш Айдын Мұхамеджанқызы
информатика  пәні мұғалімі